Giełda współpracy polsko-niemieckiej

 

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w giełdzie współpracy polsko-niemieckiej, która odbędzie się 28 kwietnia 2015 r. w Kolonii. Spotkanie zostanie zorganizowane wspólnie przez Konsulat Generalny RP w Kolonii, Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE, ZENIT GmbH, Enterprise Europe Network (EEN), Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), Uniwersytet Warszawski oraz Radę Główną Instytutów Badawczych (RGIB).

 

W wydarzeniu mogą wziąć udział przedstawiciele polskich instytucji naukowych oraz firm zainteresowanych nawiązaniem współpracy z partnerami z Niemiec w celu wspólnej realizacji projektów badawczych i innowacyjnych w programie Horyzont 2020 w obszarach tematycznych: ICT; Energetyka i środowisko; Nanotechnologie, zaawansowane matieriały i produkcja (NMP) oraz Transport.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Uczestnicy będą jednak musieli z własnych środków pokryć koszty związane z podróżą i zakwaterowaniem.

 

Zgłoszenia można rejestrować do 15 kwietnia 2015 r. Szczegółowy program giełdy oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie Konsulatu Generalnego RP w Kolonii pod adresem internetowym: http://goo.gl/bA7u3T