Dzień informacyjny Programu LIFE

Szanowni Państwo,

 

Uprzejmie informuję, że w dniu 26 kwietnia 2016 roku w Warszawie, w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Fundacji Nowe Horyzonty, ul. Bobrowiecka 9 odbędzie się po raz kolejny Dzień Informacyjny LIFE organizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

Program LIFE to jedyny instrument finansowy Unii Europejskiej poświęcony wyłącznie współfinansowaniu projektów z dziedziny ochrony i poprawy jakości środowiska oraz wpływu człowieka na klimat i dostosowania się do jego zmian.

 

W związku z tym na stronie głównej NFOŚiGW oraz na stronie Programu LIFE/Aktualności zamieściliśmy informację nt. Dnia Informacyjnego LIFE 2016, wraz z formularzem rejestracyjnym dla uczestników. Będziemy wdzięczni za poinformowanie o tym wydarzeniu podległe Państwu podmioty a także te, z którymi Państwo współpracują i są zainteresowani Programem LIFE.

 

Dzień Informacyjny LIFE organizowany jest przez NFOŚiGW po raz dziewiąty. Będzie to okazja do wymiany doświadczeń z innymi Beneficjentami programu LIFE, a także zaprezentowanie działań realizowanych w ramach projektów potencjalnym wnioskodawcom. Oprócz sesji ogólnej zaplanowano 3 sesje tematyczne (LIFE dla firm, Ochrona ptaków wodno-błotnych, Skuteczna kampania informacyjna).

 

Poniżej linki do tej informacji:

Strona główna: http://www.nfosigw.gov.pl/o-nfosigw/aktualnosci/art,800,dzien-informacyjny-life-2016-rejestracja-uczestnikow.html

Strona programu LIFE: http://www.nfosigw.gov.pl/oferta-finansowania/srodki-zagraniczne/instrument-finansowy-life/aktualnosci/art,232,dzien-informacyjny-life-2016-rejestracja-uczestnikow.html