Instrument MŚP II faza - warsztaty w KPK

 

Przedsiębiorcy, którzy chcą z sukcesem przygotować wniosek do II Fazy Instrumentu MŚP mogą wziąć udział w warsztatach, które organizuje Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE. Warsztaty odbędą się 28 września 2016r.  w Warszawie.

 

Uczestnikami warsztatów mogą być przedsiębiorcy, którzy chcą przygotować nowe wnioski projektowe bądź chcą ulepszyć te, które bez powodzenia składane były w poprzednich terminach naboru. W ramach warsztatów eksperci KPK przede wszystkim skupią się na zaprezentowaniu konstrukcji biznes planu, który jest podstawą dla wniosku projektowego składanego do II Fazy Instrumentu MŚP. Uczestnicy poznają formalne aspekty przygotowania tego dokumentu. Dowiedzą się także jakie są najczęstsze błędy popełniane przez wnioskodawców oraz jak ich unikać przy planowaniu własnej strategii wejścia na rynek z nowym produktem. Organizatorzy proszą by osoby posiadające biznes plany przyniosły je na warsztaty. Oprócz części poświęconej aspektom biznesowym, uczestnicy warsztatów poznają także sposoby konstruowania budżetu projektu innowacyjnego.

 

Informacje o wydarzeniu znajdują się pod adresem internetowym: http://www.kpk.gov.pl/?event=warsztaty-z-pisania-wnioskow-do-ii-fazy-instrumentu-msp