Dzień Informacyjny dotyczący obszaru „Zdrowie, zmiany demograficzne i dobrostan”


Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej zaprasza na Dzień Informacyjny dotyczący pierwszego wyzwania społecznego Societal Challenges: „Zdrowie, zmiany demograficzne i dobrostan”, który odbędzie się 7 listopada 2017 br. w Instytucie Podstawowych Problemów Techniki PAN. Spotkanie poprowadzą Eksperci z Krajowego Punktu Kontaktowego PB UE.

 

Dzień informacyjny dedykowany jest przedstawicielom instytucji naukowych, małym i średnim przedsiębiorstwom, przedstawicielom punktów kontaktowych oraz jednostkom publicznym.

 

Gośćmi wydarzenia będą między innymi: Urzędnik Komisji Europejskiej Pani Monika Lanzenberger z DG CONNECT, która zaprezentuje Państwu Program Pracy „Zdrowie, zmiany demograficzne i dobrostan 2018-2020” na ostatnie już trzy lata programu Horyzont 2020 i Ekspert Pani Grażyna Omarska.

Zaproszenie na spotkanie przyjęli również realizatorzy projektów w Programie Ramowym Horyzont 2020: Pani Bożena Raducha z Uniwersytetu medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Pan Przemysław Mistur z 2KMM Sp. z o.o., którego jednostka uzyskała finansowanie w ramach Programu Ramowego H2020.

 

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz program spotkania znajdziecie Państwo na stronie.