"Projekt Naukowiec": konkurs z nagrodami

 

Młodzi naukowcy! Zagrajcie w grę, którą przygotował specjalnie dla Was zespół polskiej sieci EURAXESS – macie czas do końca października.


Dzięki niej, w kilka minut poznacie narzędzie, które znacząco skróci czas wyszukiwania przez Was informacji niezbędnych przy planowaniu naukowych wyjazdów zagranicznych!


Grze towarzyszy konkurs, który polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie: „Jakie są zalety mobilności w XXI wieku?”. Wygrywa 10 osób z najbardziej kreatywnymi pomysłami! Pamiętajcie, że odpowiedzi muszą być WASZYMI WŁASNYMI pracami ;-)


Uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie studenci studiów magisterskich i doktoranckich, a także pracownicy naukowi, którzy mieszkają w Polsce.


Dokładne warunki udziału w konkursie znajdziecie w regulaminie.


Nagrodami w konkursie są wartościowe i przydatne w mobilności plecaki Kånken Laptop 15’’ Fjallraven. Imiona zwycięzców, ich afiliacje i odpowiedzi, a także pozostałe najciekawsze pomysły innych uczestników konkursu, zostaną opublikowane na portalu EURAXESS oraz na warszawskich, krakowskich, łódzkich, poznańskich i gliwickich stronach wydarzenia.


Ogłoszenie zwycięzców w Mikołajki – 6 grudnia! 

 

Aby zagrać kliknij w grafikę: