21 marca 2018 r.

 

Za nami już połowa programu Horyzont 2020. Komisja Europejska ogłosiła ostatni program pracy na lata 2018-2020 i czeka na innowacyjne pomysły wnioskodawców w ramach określonych obszarów badawczych. Aby wniosek uzyskał dofinansowanie, niezbędne jest spełnienie określonych kryteriów.

W związku z tym, Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE w Lublinie zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenie pt.:

 

Co nie umknie uwadze recenzentów podczas oceny wniosku
 w programie Horyzont 2020?

 

Celem spotkania jest zwrócenie uwagi na praktyczne aspekty niezbędne do przygotowania efektywnego wniosku w programie Horyzont 2020. Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z elementami składowymi, jakie muszą znaleźć się we wniosku oraz formę przekazania istotnych kwestii. Nierzadko już pierwsze zdania wniosku mają kluczowe znaczenie w procesie ewaluacji.

Spotkanie przeznaczone jest dla przedstawicieli jednostek naukowych, jak i przedsiębiorców zainteresowanych złożeniem wniosku do programu Horyzont 2020.

 

O tym jak sprawić, by ewaluacja wniosku okazała się pozytywna dowiecie się Państwo 21 marca 2018 r. (środa), w sali 212 (budynek B, II piętro) w Instytucie Agrofizyki PAN w Lublinie, ul. Doświadczalna 4, w godzinach 11:00 – 13:30.

 

Program spotkania:

I. Horyzont 2020 w pigułce.
II. Rola Participant Portal w procesie składania wniosku.
III. Kryteria oceny wniosku.
IV. Co pisać, a czego unikać?
V. Program „Granty na granty” jako premia dla najlepszych wnioskodawców.

 

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na górze strony: "Wypełnij formularz online". Zgłoszenia przyjmujemy do 20 marca br.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, jednak ze względu na charakter spotkania liczba miejsc jest ograniczona (maksymalnie 25). Decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy rejestrować się tylko w przypadku niezawodnego przybycia i apelujemy o nieblokowanie miejsc.

 

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:

  • p. Sylwia Nowak, e-mail: s.nowak@ipan.lublin.pl, tel.: 81 744 50 61 w.118
  • p. Michał Marszałowicz, e-mail: m.marszalowicz@ipan.lublin.pl , tel.: 81 744 50 61 w.118

 

Serdecznie zapraszamy
Zespół RPK Lublin