BioHorizon: zapraszamy na spotkanie brokerskie


26 czerwca br. w Brukseli odbędzie się międzynarodowe spotkanie brokerskie „BioHorizon SC2 and KET-B Brokerage Event 2018” w obszarze 2. Wyzwania Społecznego (SC2): „Bezpieczeństwo żywnościowe, zrównoważone rolnictwo i leśnictwo, badania mórz i wód śródlądowych oraz biogospodarka”. Organizatorami wydarzenia jest Komisja Europejska oraz Sieć Punktów Kontaktowych realizująca projekt BioHorizon.

Spotkanie partnerskie będzie poświęcone konkursom zaplanowanym na rok 2019. W wydarzeniu wezmą udział eksperci oraz reprezentanci Komisji Europejskiej, a także przedstawiciele środowisk akademickich, naukowych i biznesowych zainteresowani udziałem w nowych konkursach programu Horyzont 2020 w obszarze „Bezpieczeństwo żywnościowe” oraz KET-Biotechologia.

Celem spotkań partnerskich jest umożliwienie wszystkim zainteresowanym podmiotom zaplanowania i odbycia szeregu spotkań bilateralnych oraz rozmów z partnerami z całej Europy i spoza. Spotkania te mają ułatwić nawiązanie nowych kontaktów naukowo-biznesowych, jak i pogłębienie obecnych relacji biznesowych tak, aby wspólnie omówić możliwości współpracy, przygotowania wniosku i aplikowania w konkursach SC2 oraz KET-B na 2019 rok. Podczas wydarzenia zaplanowana jest również sesja krótkich prezentacji tzw. „flash presentations”, w trakcie, której zainteresowani będą mieli możliwość zaprezentowania swojego pomysłu projektowego, jako koordynator lub partner. Bezpośredni link do rejestracji na spotkanie brokerskie: https://foodbrokerage2018.b2match.io/

25 czerwca br., (dzień wcześniej), również w Brukseli, odbędzie się organizowany przez Komisję Europejską dzień informacyjny poświęcony niniejszej tematyce, o który więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia. Uwaga, na oba wydarzenia obowiązuje oddzielna rejestracja: http://ec.europa.eu/programmes/horizon2020/en/news/horizon-2020-info-day-societal-challenge-2-calls-proposals-2019

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązuje kolejność zgłoszeń. Rejestracja potrwa do 27 maja lub do wyczerpania miejsc.