27 lutego 2019 r.

 

Komisja Europejska sukcesywnie uruchamia nowe konkursy w ramach programu HORYZONT 2020. Oferta jest bardzo zróżnicowana. Równolegle prowadzony jest nabór wniosków w wielu obszarach badawczych a tematyka projektów dotyczyć może zarówno ściśle określonych wyzwań społecznych jak i prezentować indywidualne podejście wnioskodawców. Mając na uwadze chęć zainteresowania europejskimi programami badawczymi szerszego grona naukowców, chcemy Państwa zaprosić na bezpłatne spotkanie informacyjne pt.:

 

Aktualne możliwości aplikowania do programu HORYZONT 2020


Nasze zaproszenie kierujemy do wszystkich osób, które zainteresowane są uzyskaniem dofinansowania z programu HORYZONT 2020. Szczególnie zapraszamy osoby, które do tej pory nie brały udziału w europejskich programach badawczych. Przygotowane przez nas informacje będą jednocześnie wprowadzeniem do kolejnego szkolenia. Skupimy się wówczas na przygotowaniu wniosku projektowego. Chcemy, by oba te spotkania pomogły Państwu zaangażować się w przygotowanie własnego zgłoszenia do programu.


Spotkanie odbędzie się 27 lutego 2019 r. (środa), w auli Instytutu Agrofizyki PAN w Lublinie (budynek A), ul. Doświadczalna 4, w godzinach 11:00 - 13:00.


Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na górze strony: "Wypełnij formularz online".

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 26 lutego 2019 r. Prosimy rejestrować się tylko w przypadku niezawodnego przybycia i apelujemy o nieblokowanie miejsc, których liczba jest ograniczona.

 

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:

 

  • p. Sylwia Nowak, e-mail: s.nowak@ipan.lublin.pl, tel.: 81 744 50 61 w.118
  • p. Michał Marszałowicz, e-mail: m.marszalowicz@ipan.lublin.pl, tel.: 81 744 50 61 w.118.

 

Serdecznie zapraszamy
Zespół RPK Lublin