Dzień z Horyzontem 2020 - Transmisja on-line

Zapraszamy na Dzień z Horyzontem 2020, który odbędzie się 4 kwietnia 2019 r. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Podczas spotkania eksperci KPK opowiedzą o tym, co oferuje program naukowcom, przedsiębiorcom i instytucjom w konkursach 2019-2020. A o tym dlaczego warto w nim wziąć udział będą przekonywać beneficjenci programu. W dalszej części wydarzenia będą Państwo mogli wziąć udział w krótkich równoległych sesjach tematycznych prowadzonych przez ekspertów KPK nt. wybranych działań w programie Horyzont 2020 i szczegółowych zasad aplikowania w otwartych konkursach.

Warto podkreślić, że zgodnie z nowymi zasadami dotyczącymi ewaluacji jednostek naukowych punkty za udział w projektach realizowanych w ramach Programów Ramowych UE liczy się podwójnie, a w przypadku grantów ERC poczwórnie.

Spotkanie będzie też doskonałą okazją do nawiązania kontaktów, które mogą zaowocować utworzeniem konsorcjum projektowego. Do dyspozycji uczestników będą również eksperci ze wszystkich obszarów H2020, z którymi będzie można odbyć krótkie konsultacje.

Osoby i zespoły mające pomysł na projekt oraz przygotowujące wnioski zapraszamy również na indywidualne konsultacje.

 

Wydarzenie będzie można śledzić on-line.

Zapraszamy do oglądania transmisji na stronie: www.kpk.gov.pl.

 

Więcej szczegółów i agenda znajduje się na stronie:

https://www.kpk.gov.pl/?event=dzien-z-horyzontem-2020