Nabór na szkolenie z grantów ERC (European Research Council)

 

Biuro ds. Doskonałości Naukowej Polskiej Akademii Nauk w dniu 7 maja 2019 r. w godz. 9.00-15.00 organizuje warsztaty dla naukowców planujących ubiegać się o granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC).


Celem spotkania jest dostarczenie potencjalnym kandydatom informacji o tym, jak przygotować skuteczny wniosek i efektywnie zaplanować proces przygotowania aplikacji tak, by zmaksymalizować swoje szanse na otrzymanie grantu.


Spotkanie poprowadzi przedstawiciel Enspire Science, izraelskiej firmy konsultingowej specjalizującej się w doradztwie i szkoleniach dotyczących wniosków naukowych o granty unijne. Do Warszawy przyjedzie Yoram Bar-Zeew, dyrektor zarządzający firmy, mający ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze realizacji i konsultacji grantów. Tego typu szkolenia są organizowane komercyjnie, a ich koszt osobowy sięga zwykle kilkuset euro. Wydarzenie jest bezpłatne, natomiast niezbędna jest rejestracja.


Warsztaty są skierowane do naukowców zainteresowanych złożeniem aplikacji ERC w konkursach Starting lub Consolidator w 2019 lub 2020 roku. Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim. Oprócz części ogólnej 10 naukowców z najbardziej zaawansowanymi projektami badawczymi będzie mogło skonsultować się online ze specjalistą Enspire Science.

Formularz rejestracyjny jest dostępny tutaj.

Rejestracja zostanie zamknięta w dniu 24 kwietnia. E-mail z potwierdzeniem i dalszymi szczegółami dotyczącymi wydarzenia zostanie wysłany do uczestników najpóźniej 26.04.2019, ok. godz. 12:00.

Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru uczestników warsztatów. Wybór zostanie dokonany na podstawie informacji podanych w formularzu rejestracyjnym.

Więcej informacji + agenda: https://informacje.pan.pl/index.php/informacje/materialy-dla-prasy/2594-wznies-wniosek-ponad-przecietnosc-warsztaty-erc-z-enspire-science

Enspire Science – izraelska firma specjalizująca się w konsultacji i szkoleniach dotyczących wniosków naukowych o granty unijne. Zajmuje się głównie komercyjną pomocą przy tworzeniu wniosków do Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC), organizuje panele próbne dla uczestników II etapu, ale także obsługuje administracyjnie sfinansowane projekty. Pomagała imponującej liczbie jednostek, od Uniwersytetu Sztokholmskiego, Trinity College w Dublinie po Uniwersytet w Bordeaux.

Więcej na temat Enspire Science można przeczytać na stronie enspire.science.

Serdecznie zachęcamy do udziału lub przekazania tej informacji zainteresowanym osobom!

 

Więcej informacji o doskonałości w dziale naukowym PAN:


https://instytucja.pan.pl/index.php/aktualnosci-doskonalosc-naukowa
https://www.facebook.com/DoskonaloscPAN


Dane kontaktowe: doskonalosc@pan.pl , tel. +48 22 182 60 80