III Dzień z Horyzontem 2020 - zmiana formuły wydarzenia!


W związku z bieżącą sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa Krajowy Punkt Kontaktowy postanowił zmienić formułę trzeciej, ostatniej edycji Dnia z Horyzontem 2020.

 

W trosce o Państwa zdrowie oraz zdrowie prelegentów i organizatorów, zamiast tradycyjnego spotkania, odbędzie się wirtualna kampania informacyjna - Wiosna z Horyzontem 2020.


Począwszy od 25 marca 2020 r., w regularnych odstępach, będą publikowane filmy z wystąpieniami naszych prelegentów. W trakcie i bezpośrednio po prezentacjach ekspertów KPK na temat ostatnich konkursów w H2020, umożliwimy Państwu kontakt z prelegentami poprzez możliwość zadawania im pytań.

 

W tym tygodniu czeka na Państwa:

Środa 25 marca – prof. dr hab. Grzegorz Wrochna, Podsekretarz Stanu w MNiSW o wynagrodzeniach w programie Horyzont 2020


Czwartek 26 marca – „Od Horyzontu 2020 do Horyzontu Europa” dr inż. Zygmunt Krasiński, Katarzyna Walczyk-Matuszyk, Dyrekcja KPK PB UE oraz „Business &S cience Poland” Ewa Kocińska-Lange (Dyrektor Generalny ds. Badań i Innowacji, Business & Science Poland)


Piątek 27 marca – „Historie sukcesu w H2020, czyli dlaczego warto brać udział” prof. Krzysztof Kurek (Dyrektor Narodowego Centrum Badań Jądrowych) oraz dr Agata Goździk (Instytut Geofizyki PAN)


Następnie, od poniedziałku 30 marca publikować będziemy kolejne prezentacje ekspertów KPK dotyczące ostatnich konkursów w Horyzoncie 2020 oraz prezentacje o Europejskiej Radzie ds. Innowacji (grafik publikacji będzie uaktualniany na bieżąco).

 

Nagrania będą publikowane codziennie o godz. 10:00. Od godziny 10:30 do 12:00 udostępniony będzie specjalny czat, na którym będziecie Państwo mogli zadawać pytania ekspertom KPK. Link do czatu uczestnicy zarejestrowani na wydarzenie otrzymają mailem.

 

O terminach publikacji kolejnych nagrań KPK PB UE będzie informować za pośrednictwem strony internetowej oraz mediów społecznościowych, a także w kanałach MNiSW i NCBR. Dlatego zachęcamy również do śledzenia kanałów KPK na Twitterze i Facebooku.

 

Szczegółowe informacje oraz oraz możliwość rejestracji są dostępne na stronie:

http://www.kpk.gov.pl/wydarzenia/iii-dzien-z-horyzontem-2020