Webinar dla startupów i przedsiębiorców z obszaru innowacyjnej medycyny i opieki zdrowotnej

 

Zapraszamy na webinar organizowany przez Biuro NCBR w Brukseli - Business & Science Poland (BSP) we współpracy z EIT Health / Europejski Instytut Innowacji Technologii (EIT), który odbędzie się 23.04.2021 r. w godz. 10.00-12.00.

 

EIT Health działa w ramach Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii wspieranego przez Unię Europejską i jest organizacją zajmującą się wprowadzaniem innowacji w obszarach zdrowego życia i aktywnego starzenia się, z nadrzędnym celem poprawy jakości życia i opieki zdrowotnej w Europie.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do szczegółowego zapoznania się z programami wsparcia dla przedstawicieli sektora MŚP i startupów, którzy chcą rozwijać swoje innowacyjne pomysły z obszaru medycyny, technologii medycznych, biotechnologii, nauk o życiu i aktywnego starzenia.

 

Zapraszamy do udziału w spotkaniu wszystkich zainteresowanych działających w branży medycznej, którzy poszukują sposobów na rozwój swojego startupu lub komercjalizację innowacyjnych rozwiązań.Na koniec spotkania przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi z prelegentami.

 

Rejestracja jest dostępna na stronie:
https://ncbr.clickmeeting.com/eit-health-dla-startupow-i-przedsiebiorcow-z-obszaru-innowacyjnej-medycyny-i-opieki-zdrowotnej

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu: marta.krutel@ncbr.gov.pl


 

EIT Health to jedna z największych międzynarodowych organizacji, która zajmuje się edukacją, akceleracją i wdrażaniem innowacji dotyczących opieki medycznej w Europie.