Seminarium dotyczące możliwości finansowania B+R+I w programie Horyzont Europa

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym seminarium organizowanym przez Centrum ECOTECH-COMPLEX.

Spotkanie pt. „Możliwości finansowania B+R+I z programu Horyzont Europa” odbędzie się w poniedziałek 26 kwietnia 2021 r. o godz. 14.00.

 

Prelegentką będzie pani Ewa Kocińska-Lange, Director of the NCBR Office in Brussels/Business & Science Poland, wcześniej będąca Zastępczynią Dyrektora Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego Fundacji UAM. Odpowiedzialna za wdrażanie strategii rozwoju Parku, inkubację, projekty europejskie i współpracę z partnerami.

 

Pomysłodawczyni Laboratorium Wyobraźni w Parku – pierwszego centrum nauki dla dzieci i młodzieży w regionie. W latach 2004-2014 koordynowała działalność szkoleniową i doradczą Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE działającego w Parku. Zaangażowana w realizację projektów międzynarodowych z 5. 6. i 7. Programu Ramowego UE, jako partnerka i koordynatorka. Ekspertka Komisji Europejskiej oceniająca wnioski i realizowane projekty w 7. Programie Ramowym i Horyzoncie 2020 oraz ekspertka – doradczyni w programie TAIEX koordynowanym przez Komisję Europejską.

 

Seminarium odbędzie się na platformie Microsoft Teams. Rejestracja możliwa jest za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

dostępnego pod adresem:
https://www.umcs.pl/pl/enqForm,ecotech-complex-seminar-where-research-meets-application-26-04-2021,812.html


Link do spotkania zostanie do Państwa wysłany w piątek 23.04.21 do godziny 17:00.

Zapraszamy także do obejrzenia materiału filmowego promującego seminarium:
https://www.umcs.pl/pl/aktualnosci,7931,ecotech-complex-seminar-where-research-meets-application-26-04-2021,101127.chtm