28 października 2021 r.

 

Pierwsze konkursy w ramach programu Horyzont Europa już za nami, kolejne są sukcesywnie ogłaszane przez Komisję Europejską. Oferta jest bardzo zróżnicowana i skierowana zarówno do instytucji naukowych, jak i tych spoza sektora nauki.

Aby przybliżyć aktualną „ofertę” Programu Horyzont Europa, Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE w Lublinie zaprasza na bezpłatne szkolenie online pt.:

 

„Nowy program – nowe możliwości.
Aktualne zestawienie konkursów w programie Horyzont Europa"

 

Nasze zaproszenie kierujemy do pracowników uczelni wyższych, instytutów badawczych, jak i przedsiębiorców oraz przedstawicieli innych instytucji, zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania w programie.

 

Przygotowane przez nas informacje będą jednocześnie wprowadzeniem do planowanego cyklu szkoleń, podczas których, w kolejnych tygodniach skupimy się na przygotowaniu wniosku projektowego. Chcemy, by te spotkania pomogły Państwu zaangażować się w przygotowanie własnego zgłoszenia do programu.

 

Spotkanie online odbędzie się 28 października 2021 r. (czwartek), w godz. 12:00-13:00

 


Wydarzenie zrealizowane będzie na platformie internetowej Webex, a więc uczestnicy szkolenia muszą posiadać urządzenie (komputer, tablet, telefon) ze stabilnym łączem internetowym. Aby zalogować się na szkolenie wystarczy przeglądarka internetowa, nie ma potrzeby instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania.


Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej: www.rpklublin.pl w zakładce „SZKOLENIA”. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a zgłoszenia przyjmujemy do 27 października br.

 

Zarejestrowani uczestnicy wydarzenia otrzymają e-mail ze wszystkimi niezbędnymi instrukcjami, w tym odnośnik, który umożliwi udział w spotkaniu. Ponadto, na ok. kwadrans przed oficjalnym rozpoczęciem transmisji, pod linkiem który Państwo otrzymacie, będzie możliwe przetestowanie jakości połączenia.

 

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udziela:

  • p. Sylwia Nowak, e-mail: s.nowak@ipan.lublin.pl,
  • p. Michał Marszałowicz, e-mail: mmarszalowicz@ipan.lublin.pl

 


Serdecznie zapraszamy
Zespół RPK Lublin