Zaproszenie na dzień informacyjny poświęcony wodorowi

 

W imieniu Narodowego Biura Badań, Rozwoju i Innowacji na Węgrzech (NRDIO) oraz trzech pozostałych brukselskich biur łącznikowych krajów Grupy Wyszehradzkiej, tj. Czeskiego Biura Łącznikowego ds. Edukacji i Badań Naukowych (CZELO), Biura Promocji Nauki PAN w Brukseli (PolSCA) oraz Słowackiego Biura Łącznikowego ds. Badań i Rozwoju (SLORD) mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w "Information Event on hydrogen with and for Visegrad four contries. Searching for syngergies".

 

Wydarzenie jest organizowane w ramach trwającej węgierskiej prezydencji w Grupie Wyszehradzkiej i będzie miało miejsce online 8 lutego br. w godz. od 14.00 do 17.00.Wydarzenie ma stanowić kamień milowy na drodze do jeszcze lepszej komunikacji i przyszłej współpracy między uczestnikami wydarzenia z Czech, Węgier, Polski i Słowacji. Jest otwarte dla szerokiego grona interesariuszy.

 

Program spotkania jest dostępny pod linkiem.

 

Udział w spotkaniu wymaga rejestracji poprzez następujący formularz. Rejestracja jest otwarta do 7 lutego do godz. 10.00. Link do spotkania zostanie rozesłany wśród zarejestrowanych uczestników na dzień przed wydarzeniem.

 

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie Biura PolSCA.