Marie Curie Road Show 2012

Marie Curie Road Show 2012 to 7 dni informacyjnych w różnych krajach (Niemcy, Francja, Czechy, Rumunia, Włochy, Turcja, Polska) podczas których instytucje europejskie prezentują się jako potencjalne instytucje goszczące dla stypendystów Marie Curie - stypendia Intra-European Fellowships for Career Development (IEF) oraz granty Career Integration Grants (CIG).

 

Podczas każdego spotkania zaprezentuje się jedno konsorcjum instytucji lub jedna instytucja z danego kraju, a zainteresowani naukowcy będą mieli możliwość porozmawiania z przedstawicielami każdej z nich. Jest to bardzo dobra okazja do promocji polskich jednostek za granicą oraz do zachęcenia europejskich naukowców do przyjazdu do jednej z nich w ramach projektu Akcji Marie Curie.

 

Zachęcamy do udziału w międzynarodowym dniu informacyjnym, który odbędzie się 27 marca 2012 r. w Brnie (Czechy). Organizatorem spotkania w Brnie jest Central European Institute of Technology (CEITEC), konsorcjum złożone z Uniwersytetu Masaryka, Brno University of Technology, Mendel University in Brno, University of Veterinary and Pharmaceutical Sciences, Institute of Physics of Materials Akademii Nauk Republiki Czeskiej oraz Veterinary Research Institute.

Marie Curie Road Show 2012 - harmonogram

MC Road Show 2012 - Concept

 

Instytucje zainteresowane udziałem w spotkaniu 27 marca 2012 r. w Brnie proszę o kontakt:

Justyna Szady-Nazarewicz

tel.: 81 744 50 61 w.118

e-mail: j.szady@ipan.lublin.pl