Przyłącz się do trwającego projektu 7 PR

10 lipca br. wśród opublikowanych przez Komisję Europejską konkursów znalazło się również ogłoszenie o możliwości dołączania do trwających projektów w obszarze technologii informacyjnych i komunikacyjnych 7 Programu Ramowego (działanie ICT-2013.11.4: Supplements to Strengthen Cooperation in ICT R&D in an Enlarged European Union).

Aby wziąć udział należy nawiązać kontakt z koordynatorem takiego projektu, którego zakończenie przypadnie po 30 czerwca 2013 r. Rozszerzenie składu konsorcjum będzie możliwe o ile KE zaakceptuje wniosek koordynatora uzasadniający dołączenie nowego partnera pochodzącego spoza krajów biorących udział w projekcie. Komisja Europejska wspiera udział nowych instytucji w projektach ICT kwotą maksymalnie 1 mln euro ale nie większą niż 30% aktualnego dofinansowania KE dla danego  projektu.

Krajowy Punkt Kontaktowy zamieścił na swojej stronie internetowej zestawienie trwających projektów do których można aplikować (http://tnij.org/rpb3). Prosimy o uważne zapoznanie się z opisami projektów jak również informacjami dot. konkursu, które znajdują się w programie pracy na rok 2013 (http://tnij.org/rpbr).

Konkurs trwa do 15 stycznia 2013 r.