„Dla Kobiet i Nauki”

W terminie do dnia 31 maja br. trwa nabór aplikacji w ramach czternastej edycji programu stypendialnego "Dla Kobiet i Nauki” przy współpracy L’Oréal Polska, Polskiego Komitetu ds. UNESCO oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

"Dla Kobiet i Nauki" to program stypendialny dla kobiet naukowców prowadzących badania w dziedzinie nauk o życiu.

W konkursie do zdobycia jest pięć rocznych stypendiów: 2 dla doktorantek (wysokośc stypendium: 27 000 zł) i 3 dla habilitantek (wysokość stypendium: 32 000 zł). Dodatkowe wsparcie ze strony Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego - laureatki programu otrzymają dofiansowanie kosztów wyjazdu na wybraną zagraniczną konferencję naukową na terenie Europy.

 

"Do zdobycia 5 rocznych stypendiów L’Oréal; w sumie na tegoroczne laureatki czeka 150.000 zł!!! Jeśli znasz kobietę, która pisze doktorat lub habilitację z nauk o życiu, zaproś ją do udziału w konkursie stypendialnym organizowanym przez L’Oréal, przy współpracy z Polskim Komitetem ds. UNESCO oraz Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Ponadto Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyzna każdej zwyciężczyni dodatkową nagrodę– pokryje koszty wyjazdu na wybraną zagraniczną konferencję naukową na terenie całej Europy. Procedura zgłoszenia jest prosta - wystarczy wejść na stronę www.lorealdlakobietinauki.pl, pobrać formularz i zapoznać się z regulaminem. Do zdobycia 5 rocznych stypendiów; w sumie na tegoroczne laureatki czeka 150.000 zł. Spiesz się- termin rejestracji mija 31 maja, zatem czasu zostało niewiele!"

Osoba do kontaktu:

Monika Płochocka

Dział Komunikacji Korporacyjnej L’Oréal Polska
Tel.: + 48 22 67 60 313
E-mail: monika.plochocka@loreal.com

 

 

Termin składania aplikacji: 31 maja 2014 r.

 

Szczegółowe informacje o programie, dokumenty aplikacyjne, warunki udziału: http://www.lorealdlakobietinauki.pl/

 

Komunikat - plik pdf.

Plakat - plik JPEG.

Logo - plik JPEG.